چسباندن – چوب دستی همدردی بیلبائو شیمی درمانی

چسباندن – چوب دستی: همدردی بیلبائو شیمی درمانی بیماری سرطان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل ادعای مدیر کمیته اطلاعاتی سنا راجع به دموکرات‌ها و روس‌ها!

رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا با متهم کردن دموکرات‌ها به ریاکاری گفت، “ارتباط روشنی” میان آنها و روسیه حین انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ وجود دارد.

ادعای مدیر کمیته اطلاعاتی سنا راجع به دموکرات‌ها و روس‌ها!

ادعای مدیر کمیته اطلاعاتی سنا راجع به دموکرات ها و روس ها!

عبارات مهم : پرونده

رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا با متهم کردن دموکرات ها به ریاکاری گفت، “ارتباط روشنی” میان آنها و روسیه حین انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ وجود دارد.

به گزارش ایسنا ؛ به نقل از پایگاه خبری هیل، دوین نیونز، مدیر کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا دموکرات هایی را که به انتشار یک سند محرمانه از سوی دفتر او اعتراض دارند، نشانه انتقاد قرار داد. این گزارش محرمانه که جمعه گذشته منتشر شد، وزارت دادگستری را به سوءاستفاده از برنامه جاسوسی دولت علیه یکی از مشاوران کمپین ترامپ متهم می کند.

نیونز جمهوری خواه گفت: ما ارتباط روشنی با روسیه می بینیم-شما کمپینی دارید که یک شرکت حقوقی، شرکت تبلیغاتی فیوژن جی پی اس، یک عامل خارجی را استخدام کرده است و بعد از آن اطلاعاتی از روس ها در یک کمپین دیگر به دست می آورد.

ادعای مدیر کمیته اطلاعاتی سنا راجع به دموکرات‌ها و روس‌ها!

او افزود: اینطور به نظر می رسد که آن وقت که کمپین هیلاری کلینتون به آن پرونده دست یافت، باید این تحقیقات ضد اطلاعاتی علیه آن به جریان می افتاد. ولی چنین اتفاقی رخ نداد.

نیونز همچنین مدعی شد، دادگاه “قانون جاسوسی اطلاعات خارجی” (FISA) که حکم علیه کارتر پیج، مشاور سابق ترامپ را تمدید کرد، از منشاء سیاسی تامین مالی این پرونده سازی اطلاعی نداشت. این در حالی است که گزارش شده است است که مقام ها ماهیت سیاسی این پرونده را فاش کرده بودند.

رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا با متهم کردن دموکرات‌ها به ریاکاری گفت، “ارتباط روشنی” میان آنها و روسیه حین انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ وجود دارد.

در یادداشت جمهوری خواهان ادعا شده است است که وزارت دادگستری آمریکا از اطلاعات پرونده ای که کریستوفر استیل (جاسوس سابق ام آی۶) جمع آوری کرده بود، جهت گرفتن حکم جاسوسی علیه کارتر پیج استفاده کرد. با این حال، یادداشت مذکور به وضوح نشان می دهد که تحقیقات فدرال روسیه با اطلاعاتی راجع به جورج پاپادوپولوس، کارمند سابق کمپین ترامپ جرقه خورد نه این پرونده.

جامعه اطلاعاتی آمریکا اعتقاد هست، کرملین گروه های آمریکایی را در سال ۲۰۱۶ هک کرد تا به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری کمک کند. بیانات نیونز ساعاتی بعد از آن مطرح شد که کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا به اتفاق آراء رای داد که گزارش واکنشی دموکرات ها هم منتشر شود. دموکرات های این نهاد به رهبری آدام شف می گویند، گزارش آنها ادعاهای گزارش جمهوری خواهان را بند به بند رد می کند. ترامپ اکنون پنج روز وقت دارد تا راجع به انتشار علنی گزارش دموکرات ها اظهارنظر کند؛ درست مانند گزارش جمهوری خواهان.

واژه های کلیدی: پرونده | آمریکا | دموکرات | آمریکایی | دونالد ترامپ | کمیته اطلاعاتی سنا | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs